Yükleniyor

S.S.S

ARACIMIN TAMİRİ NE KADAR SÜRER ?

Aracınızın tamir süresi, mevcut olan arıza çeşidine göre değişiklik gösterebilir. Bu arıza tipine göre vereceğimiz saat yada gün sayısı içerisinde aracınızı size teslim ediyoruz.

ARACIMLA İLGİLİ KALİTELİ HİZMET VERDİĞİNİZİ GARANTİ EDER MİSİNİZ ?

Kesinlikle aracınıza en iyi şekilde müdahele etmekteyiz. Alanında 16 yıllık tecrübesi bulunan uzman ekibimiz ve yedek parça avantajı ile aracınızı sıkıntısız bir şekilde arızasını giderip sizlere sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Aracınıza takılan yedek parçalar garantimiz altında olup, yapılan işçilik içinde yıllar içindeki tecrübemize dayanarak garanti vermekteyiz…

OTOMOBİLLERİN HORTUMUNDA NEDEN SU KAÇALKLARI OLUR ?

Su kaçağı oluşan noktalardan biri olan hortumda bu kaçağın oluşmasına neden olan etken genellikle araçtaki  hortumu bağlayan kelepçelerdeki gevşeme neden olmaktadır. Otomobilin hortum bağlantı noktasında düzgün olarak  oturtturulmadığında ve ya kelepçeler yeterince sıkılmadığında araçta su kaçağı meydana gelmektedir. Bunu yanında  hortumun hasar görmesi ,yıpranması halinde de su kaçağı olabilmektedir.

OTOMOBİLLERİN SİLİNDİR GÖVDESİNDE NASIL SU KAÇAĞI OLUR ?

Silindir gövdesinde meydana gelen  su kaçağı, sürücülerin en sık karşılaştığı sorunlardan biri olmaktadır. Genellikle silindir bloku üzerinde yer alan saplama yüzleri kirlendiğinde kapağın rahat sıkılması engellemektedir.Bu  da su kaçağına ile sonuçlanmaktadır. Aynı zaman da blok yüzü contasının tam olarak sıkılmaması bu contanın yamuk olması da su kaçağına sebep olmaktadır. Bunların yanı sıra motorda bulunan su aşırı ısınır ya da donarsa bu da silindir blokunda çatlamalara neden olacağı için araçta su kaçağı kaçınılmaz bir hal almaktadır
Otomobilin silindir kapağında oluşan kir ya da pas kapağın tam olarak sıkılmasına izin vermemektedir,doğal olarak sapmalarda gevşemeye neden olmaktadır.